Vzkazy od trenérů a trenérům :

Datum 13.02.2016

Vložil trenéři

Titulek Přátelské utkání s RMSK Cidlina U14 skončilo remízou

SK Jičín (U15) - RMSK Cidlina (U14 ) 4:4 poločas 1:3 branky Kedroň, Holer, Zítka a Bureš
Začátek utkání nás nezastihl v ideálním rozpoložení, tahali jsme nohy a byli všude pozdě. Těžké tréninky posledních dnů se prostě projevily. Postupem času se borci SK chytli, začali více hrát s míčem a herně jsem soupeře začali přehrávat a dostávat se do tlaku, bohužel šance jsme nevyužili, hodně jsme pokazili finální přihrávkou a soupeř se dostával do jednoduchých brejkových situací, protože jsme především uprostřed hřiště hráli strašně naivně.
Po poločasovém prostřídání kluci ještě víc převzali otěže zápasu a dokázali otočit po pěkných akcích na 4:3, bohužel další šance jsme opět nevyužili a tak soupeř nakonec vyrovnal na konečných 4:4.
Z pohledu počtu šancí je asi remíza spravedlivá, z pohledu toho, jak vypadal hra, jsme měli vyhrát, protože jsme byli více na míči a měli jsme herní převahu.
Příště musíme začít hrát hned od začátku, musíme zlepšit práci ve středu obrany, zkvalitnit rozehrávku a snad začneme konečně proměňovat gólové šance.