NE 10.04.   Kostelec/Častol. SK Jičín 1 : 3

Titulek zahájení přípravy na sezónu 2016-17

Odpovědět

Datum zahájení letní přípravy je stanoven na úterý 19.7.2016 - sraz v 16/15 na stadionu.
Tréninky budou i nadále probíhat ve stejných dnech i časech - tedy úterý, čtvrtek a pátek vždy 16/30 - 18 hodin (změny jsou samozřejmě možné, velký vliv bude mít zahájení stavby nových kabin !)
Přejeme všem, abyste si dobře odpočinuli a během prvních dní prázdnin načerpali nové síly a chuť v nové sezóně opět na hřišti poctivě pracovat.
2. místo v právě skončeném ročníku sice není špatné, ale být první, je určitě lepší, tak se o to pojďme všichni společně již od prvních letních tréninků pokusit.

Datum 04.01.2017

Vložil Smithd672

Titulek John

Odpovědět

Appreciating the time and energy you put into your blog and in depth information you provide. It's good to come across a blog every once in a while that isn't the same unwanted rehashed information. Excellent read! I've saved your site and I'm adding your RSS feeds to my Google account. kefcdfcakkcabafk

Datum 28.04.2018

Vložil Martintielm

Titulek 631 Wow!! Hi!

Odpovědět

Hi All im rookie here. Good article! Thx! Love your stories!

Titulek V posledním kole jsme zvítězili v Červeném Kostelci

Odpovědět

TJ Červený Kostelec - SK 1:2 (pol. 0:1)
branky : Bureš 2x (as. Špůr a Drbohlav)
V posledním utkání sezóny 2015-16 jsme si vytvořili spoustu gólových příležitostí, byli jsme po celý zápas lepším týmem, ovšem góly jsme nedávali a domácí si postupem času několik "gólovek" připravili také, takže konečný výsledek byl až do konce na vážkách. Vítězství jsme nakonec urvali a sezónu zakončili vítězstvím.
Sestava :
Čeřovský - Bodlák, Holer, Matoušek, Fejfar - Špůr (Drbohlav), Matějka (Kloz), Kedroň (Svorník), Popelák (Štěpánek) - Bureš, Schlesinger

Datum 12.06.2016

Titulek Výhra v přímém souboji o druhé místo

Odpovědět

SK Jičín - FK Jaroměř 3:1 (3:1)
branky: Burda 2x, Schlesinger
Proti soupeři, který měl ještě větší problémy dát do kupy jedenáct borců než my, jsme nakonec zaslouženě zvítězili. Po vyrovnaném úvodu šel soupeř cca ve 20 min. do vedení po naší chybě v rozehrávce, na jeho gól jsme však dokázali obratem odpovědět a následně do konce poločasu přidat ještě další dvě branky. Ve druhém poločase vrhl soupeř všechny své síly do útoku a nám se dařilo podnikat rychlé protiútoky do prořídlé obrany. I ty nejvyloženější šance jsme však dokázali spálit a tak se skóre již nezměnilo. Oproti minulému tragickému výkonu jsme zahráli lépe, ale stále jsme hodně daleko tomu, co bychom chtěli na hřišti předvádět.

Datum 05.06.2016

Titulek Na Olympii jsme ve 28.kole zaslouženě prohráli

Odpovědět

Olympia HK "A" - SK 3:1 (poločas 1:1)
branka : Holer (as. Florian)
Po povedeném středečním utkání jsme věřili, že kluci budou plni elánu a chuti si fotbal opět užít a dobře si zahrát. Začátek utkání tomu odpovídal, vstoupili jsme do něj slušně a po zásluze šli po dorážce Lukáše Holera do vedení a i nadále jsme v prvním poločase působili fotbalověji a vytvářeli si nadějné příležitosti především po akcích Ondry Bureše, které jsme bohužel nedotáhli do gólového vyústění a domácí nás zato v samém konci první části hry potrestali dalekonosnou střelou, před níž jme naprosto hloupě přenechali střed hřiště našemu soupeři a ke střele ho v podstatě sami pobídli.
Druhý poločas už nám nevyšel vůbec, přestali jsme běhat, v útoku jsme neexistovali a 2 inkasované góly padly opět po našich individuálních chybách. V závěru jsme vrhli do útoku i stopera Flordu, ale ani aspoň ke zkorigování skóre to nevedlo.
Dnešní prohry je škoda, soupeř byl hratelný, byť hlavně v defenzivě hrál velmi dobře a naše útočníky dokázal velmi dobře eliminovat. My si ovšem myslíme, že při lepším pohybu našich hráčů, při větší ochotě zasprintovat si pro míč do volného prostoru a tedy při větší touze a hladu po vítězství, by kluci dokázali i tuto obranu překonat a dávat góly. Bohužel výše vyjmenované vlastnosti a snahy nám dnes chyběly a proto je porážka zasloužená.
Sestava :
Svorník - Drbohlav, Matoušek, Florian, Fejfar - Holer, Kedroň, Matějka, Schlesinger - Čeřovský, Bureš + Štěpánek, Popelák, Bodlák a Kloz

Datum 01.06.2016

Titulek Dohrávka 16.kola KP nám na domácím hřišti vyšla parádně

Odpovědět

SK Jičín - TJ Sokol Třebeš 10:1 (pol. 7:0)
branky a asistence :
Schlesinger (Holer), Holer (Čeřovský), Holer (Fejfar), Štěpánek (Čeřovský), Florian (Matějka), Kedroň (Schlesinger), Florian (Drbohlav), Bodlák (Kloz), Kedroň (Čeřovský) a Matějka (Holer)
Kluci si dnes konečně dali říct a do začátku utkání nastoupili maximálně nažhavení. Od prvních minut spustili (nebojme se to napsat) festival krásných fotbalových akcí v maximální rychlosti, kterým se hosté nedokázali vůbec bránit. První poločas patří určitě k tomu nejlepšímu, co naši borci v KP sezóny 2015/16 předvedli. Pozitivní vliv na výkon celého týmu měl určitě Martin Florian, který nám po delší době opět vypomohl, ale musíme pochválit kompletně celý tým.
Do druhého poločasu jsme vystřídali, někteří borci hráli na postech jim nezvyklých, fotbalově to šlo dolů, přesto jsme po dalších krásných akcích vstřelili další 3 branky a načepovali hostům na cestu domů "desítku".
Kaňkou na kráse je obdržená branka po laxní individuální hrubce, ve druhém poločase i několik zbytečných ztrát míče spojených s nepřesnou přihrávkou či špatným prvním dotykem, ale jinak po dnešku můžeme být spokojeni.
V neděli zajíždíme do Hradce Králové na Olympii (bus 10/30) a tam bude potřeba dnešní výkon potvrdit a ukázat, že to nebyla jen náhoda.
Na závěr poděkování Svorňajzovi za skvělý výkon v brance, škoda že ne s nulou, ale to si, Luky, vyřiď s tím lajdákem, co ztratil před tvojí brankou balón, a také děkujeme mlaďákům Vendovi a Denisovi, že nám opět dnes vypomohli.
Sestava :
Svorník - Drbohlav, Matoušek, Florian (Kloz), Fejfar (Bodlák) - Štěpánek, Kedroň, Matějka, Schlesinger - Čeřovský (Popelák), Holer

Datum 28.05.2016

Titulek Ve 27. kole KP jsme doma zvítězili nad FC Spartak Rychnov n/K

Odpovědět

SK - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 5:2 (pol. 2:2)
branky :
Čeřovský (as. Bureš), Schlesinger (Čeřovský), Bureš, Čeřovský (Matoušek) a Schlesinger (Matějka)
Dnes měli borci od nás jediný úkol - napravit výkon z minulého týdne. Myslíme si, že se jim to vcelku povedlo, bylo vidět, že chtějí hrát, že se chtějí porvat o každý míč a že dávají do hry vše. A to je to nejdůležitější. To že se některé věci nepovedly a hra určitě neměla ideální parametry je pravda a máme na čem dál pracovat, ale pokud budou kluci pokračovat v poctivém výkonu jako dnes a budou mít chuť se na hřišti patřičně ukázat, tak se budou jenom zlepšovat.
Je potřeba také poděkovat 3 borcům z mladších žáků, Denisovi, Matějovi a Vendovi, že nám dnes vypomohli a počítáme s nimi i na středu, kdy hrajeme další MU s týmem Třebše.
Sestava :
Švorc - Drbohlav, Holer, Matoušek, Štěpánek (Popelák) - Špůr, Kedroň, Matějka, Schlesinger - Bureš, Čeřovský (Kloz)

Datum 22.05.2016

Vložil trenér Beny

Titulek Po ostudném výkonu v první půli zasloužená prohra v Úpici

Odpovědět

Úpice/Rtyně - SK 2:1 (pol. 2:0)
branka : Bureš
Za zbabělý a ostudný výkon v prvním poločase jsme si dnes nic jiného než porážku nezasloužili.
Jinak nás však, kromě našeho nejhoršího jarního výkonu, v zápase v Úpici nepřekvapilo nic. Domácí pro své vítězství udělali maximum a směšný výkon všech tří rozhodčích (ano, jeden delegovaný hlavní, jeden snad delegovaný pomezní a jeden z řad domácích, o čemž s námi před zápasem nikdo vůbec nediskutoval) je toho smutným příkladem.
To, že se na jedné straně píská penalta, kterou nikdo neviděl a na druhé straně po sražení našeho hráče zakončujícího do prázdné brány ne, to že náš útočník vyhraje běžecký souboj a postupuje sám na brankáře a akci přeruší rozhodčí písknutím útočného faulu, který viděl jen on, to že v poslední minutě jdeme sami na branku a rozhodčí přeruší hru, protože na druhé straně hřiště si dva borci vyměňují své názory a je proti nám odpískán TK, to jsou jen vybrané ukázky z výkonu pána s píšťalkou.
A borci na lajnách hlavnímu zdatně sekundovali, ten "delegovaný" svými odbornými znalostmi bavil celý první poločas hlavní tribunu místo toho, aby se věnoval hře samotné a druhý borec převzal štafetu v poločase druhém, který protelefonoval s telefonem na uchu v ruce jedné a se zvednutým praporkem při každém našem nákopu za obranu v ruce druhé.
Jsme velmi zklamáni z našeho výkonu v prvním poločase, který se nedá ničím omluvit a proto porážku bereme, proč tomu ale musí pomáhat rozhodčí, lépe napsáno, proč u toho musíme strpět ze strany rozhodčích takové trapnosti, to nemůžeme v žákovské kategorii pochopit.
Ale možná to jen smutná ukázka toho, jak na tom náš fotbal je a kdo ho vede.
Naše sestava :
Čeřovský - Drbohlav, Holer, Matějka, Fejfar (Bodlák) - Špůr, Kedroň, Matějka, Schlesinger - Bureš, Štěpánek (Svorník)

Datum 18.05.2016

Titulek Čtvrtfinále Datalife pooháru jsme doma nezvládli

Odpovědět

SK - FC Vrchlabí 0:3 (pol. 0:2)
Hosté vyhráli zaslouženě, byli především lepší v soubojích 1:1 a přesnější v kombinaci. Naši borci dali do zápasu to, na co v současné chvíli mají, donutili vedoucí tým KP k maximálnímu výkonu až do konce, bojovali, utkání odehráli s maximálním nasazením, za což je musíme pochválit. Jen je škoda, že všechny obdržené branky padly po zbytečných ztrátách míče, který jsme měli na svých kopačkách a mrzí také skutečnost, že 2-3 šance, které jsme si vypracovali, jsme trestuhodně zahodili.
Prohráli jsme se vztyčenou hlavou, nemáme se za co stydět.
Sestava :
Čeřovský - Drbohlav, Holer, Matoušek, Fejfar - Špůr (Bodlák), Kedroň, Matějka, Schlesinger - Bureš, Štěpánek (Svorník)
Nakonec jen upozornění, že termín mistrovského utkání v Úpici zůstává neděle, ale výkop ve 12 hodin !!! Odjezd bus upřesníme.