Vzkazy od trenérů a trenérům :

Datum 22.05.2016

Vložil trenér Beny

Titulek Po ostudném výkonu v první půli zasloužená prohra v Úpici

Úpice/Rtyně - SK 2:1 (pol. 2:0)
branka : Bureš
Za zbabělý a ostudný výkon v prvním poločase jsme si dnes nic jiného než porážku nezasloužili.
Jinak nás však, kromě našeho nejhoršího jarního výkonu, v zápase v Úpici nepřekvapilo nic. Domácí pro své vítězství udělali maximum a směšný výkon všech tří rozhodčích (ano, jeden delegovaný hlavní, jeden snad delegovaný pomezní a jeden z řad domácích, o čemž s námi před zápasem nikdo vůbec nediskutoval) je toho smutným příkladem.
To, že se na jedné straně píská penalta, kterou nikdo neviděl a na druhé straně po sražení našeho hráče zakončujícího do prázdné brány ne, to že náš útočník vyhraje běžecký souboj a postupuje sám na brankáře a akci přeruší rozhodčí písknutím útočného faulu, který viděl jen on, to že v poslední minutě jdeme sami na branku a rozhodčí přeruší hru, protože na druhé straně hřiště si dva borci vyměňují své názory a je proti nám odpískán TK, to jsou jen vybrané ukázky z výkonu pána s píšťalkou.
A borci na lajnách hlavnímu zdatně sekundovali, ten "delegovaný" svými odbornými znalostmi bavil celý první poločas hlavní tribunu místo toho, aby se věnoval hře samotné a druhý borec převzal štafetu v poločase druhém, který protelefonoval s telefonem na uchu v ruce jedné a se zvednutým praporkem při každém našem nákopu za obranu v ruce druhé.
Jsme velmi zklamáni z našeho výkonu v prvním poločase, který se nedá ničím omluvit a proto porážku bereme, proč tomu ale musí pomáhat rozhodčí, lépe napsáno, proč u toho musíme strpět ze strany rozhodčích takové trapnosti, to nemůžeme v žákovské kategorii pochopit.
Ale možná to jen smutná ukázka toho, jak na tom náš fotbal je a kdo ho vede.
Naše sestava :
Čeřovský - Drbohlav, Holer, Matějka, Fejfar (Bodlák) - Špůr, Kedroň, Matějka, Schlesinger - Bureš, Štěpánek (Svorník)

Zpět na diskuzi