Informace o zrušení  www stránek:

Fotbalový klub SK Jičín založil své vlastní oficiální stránky mládeže, proto budou tyto stránky k 1. 7.2016 zrušeny.

Všem fanouškům hráčů ročník 2002 děkuji za sedmi letou sledovanost stránek a od 1.7.2016 vyhledávejte veškeré informace pro sezónu 2016/17 a vyšší na stránkách https://www.skjicinmladez.cz/

V případě vašeho zájmu o správcovství (vkládání a editací příspěvků) těchto stránek i do budoucna, mě prosím kontaktujte na e-mail: fkmb2002@outlook.cz, popř. tel. č. 773 020 660. V nynější době spravuji stránky https://fkmb2002.webnode.cz a nemám již aktuální přehled co se u vás děje. Výuku vkládání a editaci www stránek vysvětlím. ... Co vy na to pane Holer? 

S pozdravem Novotný J.  

SK Jičín - starší žáci   sezóna 2015/16

Rozpis zápasů starší žáci jaro 2016: 

 

Datum Čas Domácí Hosté Poznámky
NE 24.04. 12:30 Olympia HK SK Jičín  
SO 30.04. 14:45 SK Jičín Nové Město n.M.  
SO 07.05. 11:30 Slavia HK SK Jičín  
SO 14.05. 11:30 SK Jičín Chlumec n.C.  
NE 22.05. 12:15 Úpice/Rtyně SK Jičín  
SO 28.05. 9:30 SK Jičín Rychnov n.K.  
ST 01.06. 16:00 SK Jičín Třebeš  
NE 05.06. 12:30 Olympia HK SK Jičín  
SO 11.06. 9:30 SK Jičín Jaroměř  
SO 18.06. 9:30 Červ.Kostelec SK Jičín  
ZÁPASY ODEHRANÉ:     VÝSLEDEK:
NE 17.04.   SK Jičín Nová Paka 2 : 0
NE 10.04.   Kostelec/Častol. SK Jičín 1 : 3
NE 03.04.   Hořice SK Jičín 3 : 1
NE 27.03.   SK Jičín Broumov 3 : 4
NE 20.03.   Vrchlabí SK Jičín 3 : 1

Vzkazy od trenérů a trenérům :

Datum 14.05.2016

Vložil trenéři

Titulek Ve 25.kole Nadler KP jsme doma porazili FK Chlumec n.C.

Odpovědět

SK - FK Chlumec n.C. 6:1 (poločas 3:1)
branky :
Bureš (as. Kedroň), Kedroň (Bureš), Špůr (Schlesinger), Bureš (Bodlák), Štěpánek (Matějka), Schlesinger (Bureš)
Na domácím trávníku (betonu ?!) jsme přivítali mužstvo, které nás na podzim zle potrápilo a očekávali jsme velmi vyrovnané utkání s dobrou úrovní hry. I přes výsledek, který vyznívá jednoznačně, se předpoklady vcelku naplnily.
Hosté především ve hře dopředu ukázali velkou kvalitu a hlavně v prvním poločase si vytvořili několik nadějných příležitostí a bylo naše štěstí, že proměnili jen jedinou.
My jsme odehráli poměrně kvalitní zápas a slušný výkon jsme vyšperkovali pěknými akcemi, které předcházely všem vstřeleným gólům, další šance jsme ještě neproměnili.
Všem borcům dík za pěkné fotbalové "poledne".
Za zmínku stojí i velmi korektní vystupování hostují lavičky, což bude jistě naprostý protiklad toho, co nás čeká příští týden v Úpici. Tam se musíme připravit na úplně jiný přístup (nejen) domácího realizačního týmu.
Utkání bez problémů odřídil hlavní rozhodčí a oba pomezní nechávali hru správně plynout.
Sestava :
Čeřovský - Matoušek (Bodlák), Florian, Holer, Fejfar - Špůr (Drbohlav), Kedroň, Matějka, Schlesinger - Bureš, Štěpánek (Svorník)
program na další týden :
pondělí : volno
úterý : TJ 16/30 - 18 hodin
středa : pohárové utkání SK - FC Vrchlabí od 17/30 (sraz 16/30)
čtvrtek : volno
pátek : TJ 16/30 - 18 hodin
sobota : volno
neděle : MU v Úpici od 14/30 - odjezd bus bude upřesněn

Datum 07.05.2016

Vložil trenéři

Titulek Ze Slavie HK vezeme vysoké vítězství

Odpovědět

Slavia HK/Stěžery - SK 0:8 (pol. 0:5)
branky :
Schlesinger (Štěpánek), Louda P., Bureš (Štěpánek), Štěpánek (Kedroň), Matějka (Bureš), Matějka, Louda P. (Bureš), Bureš (Schlesinger)
Borci dnes předvedli kvalitní výkon s maximálním nasazením a většina nechala na hřišti všechny své síly a to i v souvislosti se středečním pohárovým utkáním, díky němuž si měli hoši možnost vyzkoušet, jak to vypadá, když někdo hraje např. evropské poháry. Za super nasazení a snahu dostávat se do šancí chválíme celý tým.
S obranou činností v prvním poločase, kdy jsme domácí pustili do 4-5 vyložených šancí však být spokojeni nemůžeme a je to pro nás varování před zápasy se soupeři z vršku tabulky.
Ale každopádně dnes patří všem hráčům pochvala, nasazení a enormní snaha hrát dopředu a dávat branky byla na úrovni, jakou si představujeme.
Sestava :
Čeřovský - Matoušek (Drbohlav), Holer, Louda P., Louda M. - Špůr (Bodlák), Kedroň, Matějka, Schlesinger - Bureš, Štěpánek (Svorník)

Datum 04.05.2016

Vložil trenéři

Titulek V osmifinále Datalife Poháru jsme se utkali s FKM Javorkou

Odpovědět

FKM Javorka - SK 1:3 (pol. 1:0)
branky :
Špůr, Bureš a Kedroň (TK)
Zápas se hrál na hřišti na Pecce a terén nebyl ideální, je to velká škoda, protože oba týmy jsou schopné hrát kvalitní fotbal a na lepším "place" bychom dnes určitě viděli kvalitní utkání. I tak, klobouk dolů před všemi borci obou mužstev, jak se s tím popasovali.
Vzhledem ke stavu hřiště se hrál spíše hodně bojovný zápas, kvůli k rivalitě patřičně vyhecovaný a my jsme vyhráli zásluhou zvýšeného důrazu (někdy až na hraně) ve druhém poločase, kdy jsme plnili to, co jsme si řekli v kabině. Kluci dobře vyplňovali prostory, nepouštěli Javorku do plynulých kombinací, pokud byla šance, tak jsme dokázali kvalitně presovat a získávat míče pod svoji kontrolu, soupeře jsme ve druhé půli nepustili do žádné větší brankové příležitosti. Důležitá byla také naše lavička, díky níž jsme byli čerstvější a dokázali jsme lépe držet tempo a nasazení. Odměnou borcům za výkon byly šance a nakonec i jejich proměňování, které nám ovšem i dnes dělalo problémy, branek jsme opět mohli dát více.
Gratulace k výhře i k výkonu celého mužstva.
Sestava :
Čeřovský (Louda P.) - Matoušek (Štěpánek), Holer, Louda P. (Matoušek), Louda M. - Bodlák (Špůr), Kedroň, Matějka, Fejfar (Zítka) - Bureš (Svorník + Čeřovský), Schlesinger (Drbohlav)

Datum 01.05.2016

Vložil trenéři

Titulek Ve 23. kole Nadler KP jsme doma přehráli Nové Město/Rozkoš

Odpovědět

SK - Nové Město/Rozkoš 6:0 (pol. 4:0)
branky :
Bureš (as. Špůr), Kedroň PK), Bureš (Kedroň), Fejfar (Matějka), Svorník (Bureš) a Kedroň (TK)
V domácím utkání jsme jednoznačně dominovali a především v prvním poločase předvedli borci nejlepší jarní výkon. Dařila se kombinace, borci hráli patřičně agresivně a důrazně, vytvářeli si spousty šancí a je jen škoda, že v koncovce nejsou dostatečně efektivní, protože jinak mohlo být skóre dvouciferné.
Za výkon chválíme celý tým.
sestava :
Čeřovský - Matoušek, Holer, Louda P., Louda M. - Špůr (Štěpánek), Kedroň, Matějka, Fejfar (Bodlák) - Bureš, Schlesinger (Svorník)
program na další týden :
pondělí : volno
úterý : TJ 16/30 - 18 hodin
středa : DATALIFE Cup od 17 hodin, hřiště Pecka, sraz v místě 16/15 !!!
čtvrtek : volno
pátek : TJ 16/30 - 18 hodin
sobota : MU Slavia HK - SK Jičín od 11/30
neděle : volno

Datum 24.04.2016

Vložil trenéři

Titulek Vysoké vítězství z půdy posledního týmu tabulky

Odpovědět

FC Olympia HK "B" - SK 0:8 (pol. 0:2)
branky :
Bureš (as. Louda M.), Matoušek (Schlesinger), Bureš (Matějka), Bureš (Matoušek), Svorník (Kedroň), Matějka (Bureš), Kedroň (Svorník), Holer (Svorník)
Roli favorita jsme naplnili, utkání bylo otázkou skóre a je naší blbostí (neuměním), že jsme dali jen 8 branek, kdyby jich bylo 20, nikdo by se nemohl divit. Borce ovšem chválíme za aktivní výkon, hra se nám zlepšuje a my věříme, že do zápasů s lepšími týmy tabulky půjdeme v lepší formě, než v které jsme jaro začali. Jsme také rádi, že dnes se mezi střelce zapsalo více hráčů, protože je potřeba, aby střelecká potence byla rozložena na celý tým.
Stínem utkání je zranění Ouředy, kterému tímto přejme brzké uzdravení a návrat na zelený pažit.
Sestava :
Čeřovský - Štěpánek, Holer, Louda P., Louda M. - Schlesinger, Kedroň, Matějka, Fejfar - Bureš, Ouředníček + Svorník a Matoušek
program na další týden :
pondělí : trénink 16/30 - 18 hodin
úterý : volno
středa : pohárové utkání s FKM Javorka - sraz v 16/15 na hřišti v Pecce !!!
čtvrtek : volno
pátek : trénink 16/30 - 18 hodin
sobota : MU SK Jičín - Nové Město 14/45
neděle : volno

Datum 22.04.2016

Vložil trenéři

Titulek info k neděli 24.4.2016

Odpovědět

odjezd bus 10/30 (sraz 10/20), na místě sraz ve 13/15, nominace všichni zdraví

Datum 17.04.2016

Vložil trenéři

Titulek 21. kolo KP jsme na domácí "umělce" odehráli s týmem Nové/Staré Paky

Odpovědět

SK - Nová Paka/Stará Paka 2:0
branky : Bureš 2x (as. Kedroň)
V dnešním utkání jsme předvedli vylepšený výkon, borcům se dařila kombinace, hosty jsme přehrávali a hrálo se na jednu branku. Kluci si vytvořili spoustu gólových příležitostí, jejich řešení ovšem nebylo kvalitní, často zbrklé. Paradoxně jsme tak mohli klidně i prohrát, protože soupeř si vytvořil tři 100% šance po našich chybách v obranné činnosti, naštěstí je neproměnil a my slavíme vítězství a po dlouhé době také nulu na kontě obdržených branek.
Borcům za dnešek pochvala, ale zároveň apel, aby na tréninku dál pracovali naplno, protože i v dnešním utkání bylo spoustu věcí, které se daly řešit lépe.
Sestava :
Čeřovský - Drbohlav, Holer, Fejfar, Louda M. - Špůr, Kedroň, Matějka, Ouředníček - Bureš, Schlesinger + Louda P., Matoušek, Svorník, Štěpánek

Datum 10.04.2016

Vložil trenéři

Titulek Fotbal v Kostelci plakal, ale 3 body máme zaslouženě

Odpovědět

Kostelec/Častolovice - SK Jičín 1:3 (1:1)
branky :
Kedroň (Louda M.), Bureš (Kedroň+Ouředníček) a Bureš (Louda M.)
Vody v utkání bylo hodně, z nebe celou dobu padal déšť a fotbal brečel po celý zápas. Domácí smíření s porážkou zalezli od začátku před vlastní vápno a my jsme hráli do plných, no hráli, chodili a vyklusávali. I přesto jsme si vypracovali šance, ale gól dali jen jeden a nakonec jsme ještě nabídli soupeři dát si také gól díky sérii neuvěřitelných kiksů, která začala špatnou rozehrávkou, pokračovala puštěním útočníka do běhu s míčem a dále výklusem všech našich bránicích hráčů zpátky a která nakonec vygradovala výběhem našeho brankáře kamsi, kde už dávno míč nebyl (zřejmě chytal ještě na házený sedmičku) - prostě totální parodie na fotbal.
Ve druhé půlce utkání jsme se zlepšili, domácí jsme přikovali k jejich vápnu, začali jsme více běhat, ale fotbalová kvalita, práce s míčem, první dotyk, to vše zůstalo na pátečním tréninku. 2 vstřelené góly po pěkných akcích nakonec rozhodly o vítězství, zaslouženém, to určitě, ale výkon byl slaboučký a každý si musí přebrat ve své hlavě, zda v týdnu pro úspěch udělal maximum a v utkání samotném zda odvedl maximální výkon.
Pozitivní informací je návrat Pavla Loudy do hry, sned už mu to vydrží.
Sestav :
Čeřovský - Drbohlav (Štěpánek), Holer, Fejfar, Louda M. - Zítka (Louda P.), Matějka, Kedroň, Ouředníček (Svorník) - Bureš, Špůr

Datum 03.04.2016

Vložil trenéři

Titulek První vítězství v jarní části KP jsme urvali v souboji s Hořicemi

Odpovědět

SK - TJ Jiskra Hořice 3:1 (pol. 1:0)
branky :
Bureš (Štěpánek), Bureš, Kedroň (penalta na Bureše)
Sláva, vyhráli jsme !!! Podle držení míče a času stráveného na útočné polovině jsme měli vyhrát daleko větším rozdílem. Ale gólových šancí jsme si zase tolik nevypracovali, akce končily okolo vápna a když jsme šli do dvougólového vedení a zranil se na stoperu hrající Lukáš Holer, přišlo po hrubce středních obránců soupeřovo snížení a místo klidně dohraného zápasu opět nervy, co se nakonec stane. Vše vyřešila jasná penalta na dnes nejlepšího hráče na hřišti Ondru Bureše, kterou suverénně proměnil Kedy.
Jsme dnes rádi hlavně za vítězství, borci si ho zasloužili, my věříme, že z nich spadne deka po nevydařených minulých zápasech a jejich výkony půjdou nahoru, protože ani dnes nemůžeme hru hodnotit jinak než "upachtěnou". Máme rozhodně navíc.
sestava :
Čeřovský - Štěpánek. Holer, Fejfar, Louda M. - Schlesinger, Kedroň, Matějka, Zítka - Bureš, Štěpánek + Ouředníček a Svorník

Datum 28.03.2016

Vložil trenéři

Titulek Druhá porážka v soutěži na domácí půdě s Broumovem

Odpovědět

SK Jičín - Slovan Broumov 3:4 (poločas 1:2)
branky : Bureš (Holer), Bureš (Matějka) a Schlesinger (Kedroň)
Do domácího utkání jsme vstoupili velmi dobře a díky důrazu Ondry Bureše šli rychle do vedení a i v následujících minutách jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, které jsme ovšem vlastním neuměním (nebo lajdáckostí ???) zahodili a soupeř nás za to po našich chybách dvěma slepenými góly na konci poločasu potrestal.
Ve druhém poločase jsme se dlouho trápili a i když jsme si dokázali opět vypracovat několik možností na vstřelení branky, tak v koncovce jsme hořeli dál. S přibývajícím časem náš tlak narůstal a nakonec jsme zaslouženě brankami opět Ondry Bureše a Péti Šlézy šli do vedení. Konec zápasu se ovšem pro nás změnil v jeden velký zmar, kdy soupeř nejprve po přísně nařízeném pokutovém kopu (nastřelená ruka) vyrovnal a než jsme se vzpamatovali, tak z jednoduchého nákopu za naši chybující obranu (navíc po našem rohovém kopu) i vstřelil rozhodující branku, protože náš závěrečný tlak byl jen platonický.
Tento zápas dokumentoval, jak na tom nyní jsme. Pokud se nám daří a dokážeme předvádět co umíme, tak hrajeme koukatelný fotbal a vytváříme si šance. Ty bohužel neproměňujeme a protože v obranné fázi děláme oproti podzimu mnoho chyb, pod které se podepisují všichni hráči, dostáváme hloupé góly a prohráváme zápas, který jsme jednoznačně měli zvládnout.
Je to škoda, renomé, které jsme si během podzimu u soupeřů postupně vybudovali jde takzvaně do háje a my bojujeme hlavně sami se sebou. Nic jiného než poctivá práce na tréninku a potom i v samotném zápase nás na vítěznou vlnu nevrátí.
Sestava :
Špůr - Bodlák, Florian, Fejfar, Beneš - Drbohlav, Holer (Kedroň), Matějka, Zítka (Louda M.) - Bureš, Schlesinger + Štěpánek

Přidat nový příspěvek