Informace o zrušení  www stránek:

Fotbalový klub SK Jičín založil své vlastní oficiální stránky mládeže, proto budou tyto stránky k 1. 7.2016 zrušeny.

Všem fanouškům hráčů ročník 2002 děkuji za sedmi letou sledovanost stránek a od 1.7.2016 vyhledávejte veškeré informace pro sezónu 2016/17 a vyšší na stránkách https://www.skjicinmladez.cz/

V případě vašeho zájmu o správcovství (vkládání a editací příspěvků) těchto stránek i do budoucna, mě prosím kontaktujte na e-mail: fkmb2002@outlook.cz, popř. tel. č. 773 020 660. V nynější době spravuji stránky https://fkmb2002.webnode.cz a nemám již aktuální přehled co se u vás děje. Výuku vkládání a editaci www stránek vysvětlím. ... Co vy na to pane Holer? 

S pozdravem Novotný J.  

SK Jičín - starší žáci   sezóna 2015/16

Rozpis zápasů starší žáci jaro 2016: 

 

Datum Čas Domácí Hosté Poznámky
NE 24.04. 12:30 Olympia HK SK Jičín  
SO 30.04. 14:45 SK Jičín Nové Město n.M.  
SO 07.05. 11:30 Slavia HK SK Jičín  
SO 14.05. 11:30 SK Jičín Chlumec n.C.  
NE 22.05. 12:15 Úpice/Rtyně SK Jičín  
SO 28.05. 9:30 SK Jičín Rychnov n.K.  
ST 01.06. 16:00 SK Jičín Třebeš  
NE 05.06. 12:30 Olympia HK SK Jičín  
SO 11.06. 9:30 SK Jičín Jaroměř  
SO 18.06. 9:30 Červ.Kostelec SK Jičín  
ZÁPASY ODEHRANÉ:     VÝSLEDEK:
NE 17.04.   SK Jičín Nová Paka 2 : 0
NE 10.04.   Kostelec/Častol. SK Jičín 1 : 3
NE 03.04.   Hořice SK Jičín 3 : 1
NE 27.03.   SK Jičín Broumov 3 : 4
NE 20.03.   Vrchlabí SK Jičín 3 : 1

Vzkazy od trenérů a trenérům :

Datum 20.03.2016

Vložil trenéři

Titulek Souboj dvou nejlepších týmů podzimní části KP jsme nezvládli

Odpovědět

FC Vrchlabí - SK Jičín 3:1 (2:1) - branka Beneš (Holer)
V sobotu jsme na perfektní umělé trávě na novém stadionu ve Vrchlabí utrpěli první porážku v soutěži a nutno napsat, že zaslouženou. Zatímco domácí hráli s maximálním úsilím, patřičně na motivovaní a dobře si plnící své úkoly na hřišti, tak většina našich borců si přijela pouze zahrát. A pokud někoho nedokáže na maximální výkon motivovat skutečnost, že hraje zápas první a druhý tým, tak potom už nevíme, co jiného by mělo kluky motivovat. Především takzvaní tahouni a nejstarší hráči nás obrovsky zklamali svým podprůměrným výkonem a chladným přístupem, na tahouny týmu soupeře neměli ani náhodou a pokud mají zůstat leadry našeho mužstva, tak musí k zápasům přistupovat jinak, protože tento stav jejich průměrných až podprůměrných výkonů už trvá delší dobu a naše trpělivost má své meze. Kádr máme široký a někdo by na to mohl doplatit.
Jsme velmi zklamáni, předvedenou hrou i přístupem a pokud se nevrátíme k poctivé hře a patřičné bojovnosti, tak to nebyla poslední porážka.
Sestava:
Čeřovský - Matoušek, Matějka (Špůr), Fejfar, Beneš (Svorník)- Drbohlav (Štěpánek - Louda M.), Bureš, Florian, Zítka - Schlesinger, Holer

Datum 12.03.2016

Vložil trenéři

Titulek V generálce na 1.mistrovské utkání jsme se utkali s dorostem SKP Valdice

Odpovědět

SK Jičín (U15) - SKP Valdice (U18) 2:6 poločas 1:2
branky : Kedroň (as. Bureš) a Štěpánek (Kedroň)
S výrazně starším soupeřem jsme odehráli utkání, ve kterém si kluci dokázali, že při maximálním nasazení, při kvalitním plnění si povinností a poctivém běhavém výkonu, se můžou měřit i se starším protivníkem. Až na posledních 10 minut, kdy jsme odpadli fyzicky, jsme byli Valdicím velmi dobrým protivníkem a my musíme dnes kluky za výkon pochválit.
Soupeři děkujeme, že přijal naši nabídku na poslední chvíli a dnešní utkání s námi odehrál, původně domluvené Semily a následně vyjednané Sedmihorky nakonec z různých důvodů přijet hrát nemohly.
Jediné, co nás dnes opravdu mrzí, jsou další zranění, přejeme Lukymu i Kedymu ryché uzdravení, aby za týden ve Vrchlabí mohli nastoupit v plné síle. Čeká nás utkání s druhým mužstvem tabulky, takže o náboj je maximálně postaráno a zveme naše fanoušky, aby nás v sobotu 19.3.2016 jeli podpořit.
Sestava :
Špůr (díky za zástup na postu brankáře) - Matoušek, Matějka, Fejfar, Beneš - Drbohlav, Bureš, Kedroň, Louda M. (Štěpánek) - Schlesinger, Holer (Svorník)

Datum 06.03.2016

Vložil trenéři

Titulek Ve druhém kole DATALIFE poháru jsme doma prohráli s Javorkou

Odpovědět

SK Jičín - FKM Javorka 1:3 (pol. 1:2) branka Schlesinger (as. Drbohlav)
Budeme se opakovat, ale pokud nebudeme na fotbal nažhavení, pokud nebudeme ochotní jezdit po zadku, ochotní podstoupit každý souboj a nebudeme hrát disciplinovaně, tak budeme mít obrovské problémy. Javorka nás přehrála svým nasazením, odhodláním a bojovností. To, že jdeme domů s porážkou a ještě pokopaní a někteří i zranění je ukázka toho, jak jsme sami k tomuto zápasu přistoupili.
Moc prostoru na zlepšení před prvním "mistrákem" už nemáme, ale musíme se pokusit se současným stavem něco udělat a záleží na každém hráči, jestli pro to bude ochoten sám něco vykonat.

Datum 03.03.2016

Vložil trenéři

Titulek Přátelské utkání s týmem starších žákyň FC Hradec Králové jsme zvládli slušně

Odpovědět

SK Jičín - FC Hradec Králové starší žákyně 12:3 (pol.7:1)
branky :
Kedroň 2x, Schlesinger 2x, Zítka 2x, Drbohlav 2x, Ouředníček 1x, Bureš 1x, Louda M. 1x a Špůr 1x
Dnes podali kluci výrazně lepší výkon než v předešlých utkáních, bylo vidět, že mají chuť hrát a udělat pro výsledek maximum. Jsme za to rádi, ale spokojeni určitě ne, chyb ve hře bylo stále dost.
A jen doufáme, že zlepšený výkon nebyl zapříčiněn tím, že jsme hráli proti děvčatům !!!!

Datum 28.02.2016

Vložil trenéři

Titulek 1.kolo DATA LIFE zimního poháru jsme odehráli s Jiskrou Hořice

Odpovědět

SK Jičín - Jiskra Hořice 3:2 (poločas 3:0)
branky : Schlesinger (as.Fejfar), Holer (Matějka) a Holer (Fejfar)
V prvním kole zimního poháru jsme se utkali s dalším účastníkem KP, s týmem Jiskra Hořice. Věřili jsme, že po návratu z prázdnin, týdenním tréninku a společném pohovoru o představě k hře samotné, dojde ke zlepšení výkonu oproti poslednímu zápasu. Bohužel, dnes se to nepovedlo. Samotný začátek jsme měli velmi špatný, potom se nám podařilo z brejků 3 krát skórovat a vypadalo to nadějně, ale po prostřídání do druhého poločasu upadla naše hra do hlubokého podprůměru a můžeme být rádi, že jsme nakonec ještě neprohráli.
Disciplína nám při bránění ve druhém poločase neříkala vůbec nic, plnění úkolů, které jsme si dali - nic. Práce s míčem - mizerná. Důraz, bojovnost ???? U nás ne.
Musíme si pohovořit a začít všichni pracovat od nuly, abychom se dostali zpátky na naši podzimní úroveň.

Datum 20.02.2016

Vložil trenér Beny

Titulek Přátelské utkání s Javorkou jsme herně totálně zpackali

Odpovědět

SK Jičín - FKM Javorka 5:3 poločas 3:0 - branky Bureš 2x, Špůr, Ouředníček a Holer
Zápas s tradičním soupeřem jsme sice vyhráli, ale to je jediné pozitivum dnešního měření sil. My jsme dnes předvedli výkon, který není hoden lídra krajského přeboru, hráli jsme bez pohybu, chyběla nabídka pro míč, dvakrát po sobě jsme si přihráli maximálně brankář se stoperem, bránění bylo naprosto chaotické, snaha o přejití 1x1 byla jenom východiskem z toho, že nebylo komu nahrát většinou korunovaná naivní kličkou a okamžitou ztrátou míče. Kvalitnější tým, při vší úctě k hráčům Javorky, by tento náš výkon tvrdě potrestal a šli bychom domů jak spráskaní psi.
Dnes se ukázalo, že stačí necelý týden bez tréninku a náš výkon jde rapidně dolů, za dnešek nelze nikoho pochválit a to, což mě hodně mrzí, ani za snahu.
Po dnešku jsem velmi zklamán z předvedeného výkonu, musíme se vrátit k poctivé práci na tréninku a přenést ji potom do zápasů, věřím, že to rychle zvládneme a v dalším utkání se předvedeme v úplně jiném, pozitivnějším, světle.
sestava :
Čeřovský, Špůr, Drbohlav, Florian, Louda P., Louda M., Matoušek, Schlesinger, Ouředníček, Fejfar, Holer, Bureš, Zítka a Štěpánek

Datum 13.02.2016

Vložil trenéři

Titulek sestava s RMSK U14 :

Odpovědět

Čeřovský, Štěpánek, Matoušek, Špůr, Louda M., Zítka, Kedroň, Schlesinger, Fejfar, Bureš, Ouředníček, Bodlák, Drbohlav, Matějka, Svorník a Holer

Datum 13.02.2016

Vložil trenéři

Titulek Přátelské utkání s RMSK Cidlina U14 skončilo remízou

Odpovědět

SK Jičín (U15) - RMSK Cidlina (U14 ) 4:4 poločas 1:3 branky Kedroň, Holer, Zítka a Bureš
Začátek utkání nás nezastihl v ideálním rozpoložení, tahali jsme nohy a byli všude pozdě. Těžké tréninky posledních dnů se prostě projevily. Postupem času se borci SK chytli, začali více hrát s míčem a herně jsem soupeře začali přehrávat a dostávat se do tlaku, bohužel šance jsme nevyužili, hodně jsme pokazili finální přihrávkou a soupeř se dostával do jednoduchých brejkových situací, protože jsme především uprostřed hřiště hráli strašně naivně.
Po poločasovém prostřídání kluci ještě víc převzali otěže zápasu a dokázali otočit po pěkných akcích na 4:3, bohužel další šance jsme opět nevyužili a tak soupeř nakonec vyrovnal na konečných 4:4.
Z pohledu počtu šancí je asi remíza spravedlivá, z pohledu toho, jak vypadal hra, jsme měli vyhrát, protože jsme byli více na míči a měli jsme herní převahu.
Příště musíme začít hrát hned od začátku, musíme zlepšit práci ve středu obrany, zkvalitnit rozehrávku a snad začneme konečně proměňovat gólové šance.
Program na další týden :
tréninky čtvrtek a pátek
PU sobota viz rozpis na stránkách

Datum 13.02.2016

Vložil ZDENĚK

Titulek zklamaný fanda

Odpovědět

Žáci mají pěkné stránky , zato A mužstvo hamba , kdo ty stránky spravuje je velká škodná pro jičínskou kopanou . Viz -neuskutečněné utkání 13.2 v 10. 00 . Na stránkách SK ještě sobotu odpoledne,zbytečně se tam sešlo deset věrných fandů, určitě to bylo známo již ráno že se utkání neuskuteční ,stačilo to dát na stránky ,nevím co tam má tedy pan Klaban nastarosti !! Prominte že píši sem , stránky A muži svobodná diskuze neexistuje , ani žádný konkaktní meil .A potom chcete dostat diváka na stadion . Sportu zdar !!

Datum 08.02.2016

Vložil trenéři

Titulek V neděli 7.2.2016 jsme změřili síly s týmem Slavia Hk/Stěžery

Odpovědět

SK Jičín (U15) - Slavia Hradec Králové/Stěžery (U15) 4:0 (branky Matějka 2x, Schlesinger a Bureš)
Náročný týden jsme zakončili přípravným utkáním s mužstvem hrajícím stejně jako my Krajský přebor Královéhradeckého kraje, a které mělo v nohách soustředění u nás v Jičíne. Ačkoli toho borci na obou stranách měli asi v této fázi přípravy plné zuby, hrál se poměrně slušný fotbal v němž jsme měli od začátku navrch a jen zbrklost v koncovce zapříčinila, že rozdíl ve skóre nebyl větší. Borci zaslouží pochvalu.
Sestava :
Čeřovský, Matějka, Bureš, Schlesinger, Louda M., Drbohlav, Holer, Štěpánek, Fejfar, Zítka, Bodlák a Svorník

Přidat nový příspěvek