Datum 11.06.2014

Vložil Beny - trenér

Titulek Přátelské utkání s FK Mladá Boleslav U11 dne 11.6.2014

 

Sestava :

Čeřovský, Prajs, Louda P., Louda M., Matějka, Novotný, Bodlák, Drbohlav, Zítka, Kloz, Orendáš a Beneš
SK Jičín (U12) vs. FK Mladá Boleslav (U11) 9:0 - branky Novotný 4x, Beneš 2x, Prajs, Zítka a Matějka
Hráno na 3 x 25 minut v "Bolce" na hřišti Astonka, výsledek je lepší než předvedená hra v souboji s o rok mladším soupeřem, obrovské vedro, které v den zápasu panovalo, se zřejmě podepsalo na chuti některých borců hrát fotbal a přitom se také patřičně pohybovat.
Pozitivní byl výkon Vaška K. a věřím, že na poslední "mistrák" si kluci odnesou něco, co přece jen dnes pozitivní bylo, a sice získané sebevědomí v koncovce, která se dnes docela dařila.

 

Datum 10.04.2014

Vložil Beny - trenér

Titulek Generálku na první jarní mistrák sehráli borci SK v Sedmihorkách

 

SK Jičín - FK Sedmihorky 12:3 (branky Matějka 4x, Beneš 3x, Novotný 2x, Bureš. Holer a Zítka)

sestava : 
Čeřovský, Prajs, Orendáš, Zítka, Matějka, Beneš, Novotný, Bureš, Bodlák, Kloz, Drbohlav, Louda P. a Holer
Výsledek je sice jednoznačný, ale hra samotná tentokrát ideální rozhodně nebyla, spousta zkažených přihrávek značilo nemastnou neslanou kombinační hru, klukům se až na výjimky nedařilo ani v přechodu 1:1, já ovšem věřím, že když se nepovedla generálka, tak jarní mistráková premiéra v sobotu v Jičíněvsi se povede na 100%.
p.s. Velmi mě potěšil přístup borců hrajících na střídavý start v "Bolce", kteří dnes dali před tréninkem v městě automobilů přednost startu v dresu SK Jičín a hlavně skutečnost, že jsme dnes po hóódně dlouhé době byli skoro kompletní - chyběl pouze Martin Louda, který už snad od dalšího týdne začne také s tréninkem.

 

Datum 02.04.2014

Vložil Beny - trenér

Titulek Soupeř z Ruska nás dnes dokonale prověřil

 

Borci SK si dnes zahráli přátelské utkání s týmem z hlavního města Ruska, mužstvo Sportovní školy 4.oblasti Moskva je u nás v Jičíně na soustředění a myslím, si, že dnes naši kluci svému soupeři předvedli, že i v Čechách hrát fotbal umíme. Hrálo se na 2x30 minut, přičemž první poločas v systému 7+1 a druhý v systému 8+1 (na přání soupeře)

Sestava : 
Čeřovský, Orendáš, Prajs, Holer, Matějka, Zítka, Novotný, Louda P., Beneš, Kloz, Drbohlav a Bureš
SK Jičín - Sportovní škola 4.oblasti Moskva 2:2 (branky Beneš a Holer) 
Dovolím si napsat, že jsme dnes v Jičíně viděli velmi kvalitní utkání družstev mladších žáků, ke kterému svým výkonem přispěla obě mužstva a hlavně všichni hráči na hřišti. Hrálo se nahoru dolů, šance střídala šanci a brankáři se opravdu nenudili a to že nakonec padlo tak málo gólů, je především jejich zásluha.
Své mužstvo musím dnes pochválit za velmi kvalitní, týmový výkon, bylo vidět, že všichni se proti zahraničnímu soupeři chtějí vytáhnout a výkony tomu odpovídaly.
Kluci, za dnešní předvedenou hru vás všechny chválím, ale nezapomeňte, že ani v tomto zápase nebyla práce s míčem bezchybná!

 

Datum 30.03.2014

Vložil Beny - trenér

Titulek Přátelské utkání s Jiskrou Hořice se odehrálo za naší neustálé herní převahy

 

Dvakrát po sobě jsme kvůli počasí museli na poslední chvíli přátelské utkání zrušit, tak jsem moc rád, že dnes vše klaplo a borci si zase zahráli.

Sestava :
Čeřovský, Kloz, Orendáš, Drbohlav, Holer, Zítka, Beneš, Bureš a Louda P. (Novotný,Prajs a Matějka hráli "ligu", Louda M. a Bodlák jsou stále nemocní)
SK : Jiskra Hořice 4:0 (Bureš 4x) - odehráli jsme velmi slušné utkání s množstvím pěkných kombinací, klukům se dařila hra 1:1 a vlastně neustále se hrálo na soupeřově polovině. Jsem rád, že v kolonce obdržených branek je nula, trošku méně jsem spokojen s koncovkou, protože hodně šancí kluci ještě "zazdili", ale to je náš dlouhodobější problém a já věřím, že gólů budeme dávat víc.
Všechny borce za dnešní výkony chválím.