Soustředění Sedmihorky - mladší žáci sezóna 2014/15:

Den první :

Čau,

Ráno jsme měli sraz v 7:00hod. odjeli jsme do Prahy 6 ruzyně.Pršelo poté jsme se rozcvičili na umělce.Poté jsme šli na trávu a začalo se hrát.První poločas jsme prospali.Ve druhé polovině jsme se probrali:-) .

Pak jsme se šli osprchovat(detaili nepopisujeme:-) ).

Odjeli jsme do McDonaldu.

Z McDonaldu jsme jeli do Sedmihorek.

Tam jsme si dali svačinu a ubytovali se.

A vyrazili jsme na tůru.

Když jsme se vrátili tak jsme si dali večeři

                                        KONEC:-)

O dni referoval Vojta, Ziky, Matej, David

A takhle jsme to dnes viděli my trenéři.

Zápas s Duklou na začátek soustředění byl výbornou prověrkou schopností našich borců. Za stálého deště jsme absolutně nezvládli prvních 15 minut a prohrávali rychle 0:3, pak se ovšem kluci probrali, zjistili,že proti nim nehraje Jičíněves, ale Dukla Praha, zlepšili pohyb, přesnost přihrávek, přidali na důrazu a hru postupně vyrovnali a začali se dostávat do šancí, které dokázali proměňovat a skóre postupně srovnávali až na konečných 3:3 (branky Matějka 2 krát, jednou Holer). Výkon našehotýmu ocenil i trenér soupeře a tak jsme se po mači mohli za odměnu vydat do Mekáče,kde byli ve formě všichni borci.

Po příjezdu do Sedmihorek jsme usoudili,že fotbalu bylo dnes dost a vyrazili jsme radši na tradiční výlet na Hrubou Skálu.

 

Po cestě šišková válka, závod našich vytrvalců s kolem běžící závodnicí, na zámku občerstvení ve formě malinovky a návrat na základnu.

Po večeři. Soutěž v kreslení obrázku na fotbalové téma - výsledek zatím neznámý, ale kvalita děl nesporná, a poté ještě soutěž družstev  skládání a přednesu básničky, to bylo něco, škoda, že jste to neslyšeli.

Nyní má být večerni volno a půl desátý večerka, snad bude, máme z toho ale trošku obavy, tak nám drž palce a zítra přejte sluníčko. 

Trenéři.

Den druhý :

K snídani jsme si každý dali co chtěli a brali si to ze švédského stolu. K obědu byla loupežnická polévka a kuřecí řízek s bramborem a kdo chtěl mohl si dát i tatarku. K večeři jsme měli ovocné knedlíky plněné borůvkami se šlehačkou. Měli jsme tři tréninky z toho jeden lehčí. Tento den byl vydařený protože se zlepšilo počasí. :-D 

O dni referoval Beny, Patrik, Ondra, Vasek

Pohled na dnešní den očima koučů. 

Co bylo k jídlu již popsáno v příspěvku borců, pouze musíme dodat, že mytí nádobí v podání určených jedinců byl zážitek na celý život a báseň složená Jirkou a přednesená procítěně Benym sklidila zasloužený aplaus všech borců. A teď k důležitějším věcem.

Po noci rušené excesi některých jedinců následoval ranní los turnaje tříčlených týmů a poté nástup na první TJ dnešního dne zaměřenou na práci s míčem, první mače rozlosovaného turnaje a křidelní kombinaci zakončenou centrem. Na závěr odměna pro Loudovce a Ričrda, že jsme se moc nevyspali, doufáme, že jim to stačilo.

Odpolede nácvik trestný kopů a v podvečer TJ zaměřená opět na křídelní kombinace s centrovanými miči a zakončením. Johny Rambo (rozuměj Čéřa) si dosyta zachytal.

Po večeři pinec, létající talíř a houpačky.

Na závěr dne sledování Ligy mistrů a ve 22 hodin večerka (doufejme, že všech).

Zítra připomínáme v 17 hodin PU s domácími a od 19/30 bowling.

Den třetí:

Snídaně byla dobrá. Potom následoval trénink a polední pauza. Pak jsme měli k obědu těstoviny s masem. A pak následovala treninková jednotka a byly tam přimé kopy a standartky. Ale nejlepší byly naši trenéři.KONEC

Luky, Martin, Pavel, Ríša

Po výborném výkonu celého družstva jsme porazili tým FK Sedmihorky (ročnìk 2001 + 2000) 7:1 (góly Prajs 2x, Matéjka 2x, Kloz, Bodlák, Drbohlav).

Hoši děkujeme !