12.08.2011 PUSP 2011/12 Lázně Bělohrad

sestava SK Jičín :

Beneš P., Bodlák O., Čeřovský D., Florian M., Holer L., Louda M., Louda P., Maršík O., Matějka V., Matoušek O., Novotný M., Prajs M., Šoltys R., Vlasov M.

FKM Javorka SK Jičín 9 : 0

pozn. (3 x 20 minut)

- první přátelské utkání nové sezóny ukázalo, že kluci na sobě musí pořád pracovat, že skutečnost, že v mladší přípravce byli suverénní neznamená, že tomu tak bude i o kategorii výše. Výsledek je dle mého názoru trochu krutý, neboť i my jsme si vypracovali několik závarů z důrazného napadání soupeře před jeho brankou a nějaký gól jsme si určitě vstřelit zasloužili. To se bohužel nepovedlo a protože ani jeden z našich brankářů neměl svůj den, tak utkání skončilo debaklem. Špatných okamžiků bylo tentokrát více než dobrých, ale je nutné také vidět kvalitu soupeře, jehož většina hráčů hrála před 2 roky republikové finále mladších přípravek.

16.08.2011 PUSP 2011/12 Jičín

sestava SK Jičín :

Bodlák O., Čeřovský D., Florian M., Holer L., Louda M., Louda P., Matějka V., Novotný M., Prajs M., Vlasov M.

SK Jičín FK Blšany - Žatec 4 : 1

 Holer, Novotný, Matějka 2x

pozn. (3 x 15 minut)

- jak jsme již dříve avizovali bude naší snahou, aby kluci odehráli co nejvíce zápasů, a proto si dnes zahráli proti soupeři zvučného fotbalového jména s bohužel mnohem smutnější současností (proto také spojený název Blšany-Žatec), tedy proti týmu z Blšan. Soupeř hrál pouze s hráči ročníku 2002, kteří jsou na soustředění v Lomnici nad Popelkou. Tato skutečnost nesnižuje fakt, že naši borci dnes předvedli o něco lepší výkon než v pátek proti FKM Javorce, byli důraznější v obranné i útočné fázi, dařili se jim individuální průniky a předvedli i pěkné kombinace.

13.10.2011 PUSP 2011/12 Jičín

sestava SK Jičín :

Beneš P., Bodlák O., Čeřovský D., Florian M., Holer L., Matějka V., Matoušek O., Novotný M. (12 min.), Prajs M., Šoltys R., Vlasov M., Orendáš R., Kovanda P., Bureš

SK Jičín FK Mladá Boleslav 2 : 5

 Šoltys, Prajs

pozn. (4x 20 minut)

25.10.2011 PUSP 2011/12 Mladá Boleslav

sestava SK Jičín :

Beneš P., Florian M., Holer L., Louda P., Louda M., Maršík O., Matějka V., Matoušek O., Novotný M., Prajs M., Šoltys R., Vlasov M., Orendáš R., Kovanda P., Bureš

FK Mladá Boleslav SK Jičín 8 : 3

 Novotný, Prajs 2x

pozn. (4x 20 minut)