Vzkazy od trenérů a trenérům :

Datum 01.06.2016

Vložil trenéři

Titulek Dohrávka 16.kola KP nám na domácím hřišti vyšla parádně

SK Jičín - TJ Sokol Třebeš 10:1 (pol. 7:0)
branky a asistence :
Schlesinger (Holer), Holer (Čeřovský), Holer (Fejfar), Štěpánek (Čeřovský), Florian (Matějka), Kedroň (Schlesinger), Florian (Drbohlav), Bodlák (Kloz), Kedroň (Čeřovský) a Matějka (Holer)
Kluci si dnes konečně dali říct a do začátku utkání nastoupili maximálně nažhavení. Od prvních minut spustili (nebojme se to napsat) festival krásných fotbalových akcí v maximální rychlosti, kterým se hosté nedokázali vůbec bránit. První poločas patří určitě k tomu nejlepšímu, co naši borci v KP sezóny 2015/16 předvedli. Pozitivní vliv na výkon celého týmu měl určitě Martin Florian, který nám po delší době opět vypomohl, ale musíme pochválit kompletně celý tým.
Do druhého poločasu jsme vystřídali, někteří borci hráli na postech jim nezvyklých, fotbalově to šlo dolů, přesto jsme po dalších krásných akcích vstřelili další 3 branky a načepovali hostům na cestu domů "desítku".
Kaňkou na kráse je obdržená branka po laxní individuální hrubce, ve druhém poločase i několik zbytečných ztrát míče spojených s nepřesnou přihrávkou či špatným prvním dotykem, ale jinak po dnešku můžeme být spokojeni.
V neděli zajíždíme do Hradce Králové na Olympii (bus 10/30) a tam bude potřeba dnešní výkon potvrdit a ukázat, že to nebyla jen náhoda.
Na závěr poděkování Svorňajzovi za skvělý výkon v brance, škoda že ne s nulou, ale to si, Luky, vyřiď s tím lajdákem, co ztratil před tvojí brankou balón, a také děkujeme mlaďákům Vendovi a Denisovi, že nám opět dnes vypomohli.
Sestava :
Svorník - Drbohlav, Matoušek, Florian (Kloz), Fejfar (Bodlák) - Štěpánek, Kedroň, Matějka, Schlesinger - Čeřovský (Popelák), Holer

Zpět na diskuzi