Vzkazy od trenérů a trenérům :

Datum 05.06.2016

Vložil trenéři

Titulek Na Olympii jsme ve 28.kole zaslouženě prohráli

Olympia HK "A" - SK 3:1 (poločas 1:1)
branka : Holer (as. Florian)
Po povedeném středečním utkání jsme věřili, že kluci budou plni elánu a chuti si fotbal opět užít a dobře si zahrát. Začátek utkání tomu odpovídal, vstoupili jsme do něj slušně a po zásluze šli po dorážce Lukáše Holera do vedení a i nadále jsme v prvním poločase působili fotbalověji a vytvářeli si nadějné příležitosti především po akcích Ondry Bureše, které jsme bohužel nedotáhli do gólového vyústění a domácí nás zato v samém konci první části hry potrestali dalekonosnou střelou, před níž jme naprosto hloupě přenechali střed hřiště našemu soupeři a ke střele ho v podstatě sami pobídli.
Druhý poločas už nám nevyšel vůbec, přestali jsme běhat, v útoku jsme neexistovali a 2 inkasované góly padly opět po našich individuálních chybách. V závěru jsme vrhli do útoku i stopera Flordu, ale ani aspoň ke zkorigování skóre to nevedlo.
Dnešní prohry je škoda, soupeř byl hratelný, byť hlavně v defenzivě hrál velmi dobře a naše útočníky dokázal velmi dobře eliminovat. My si ovšem myslíme, že při lepším pohybu našich hráčů, při větší ochotě zasprintovat si pro míč do volného prostoru a tedy při větší touze a hladu po vítězství, by kluci dokázali i tuto obranu překonat a dávat góly. Bohužel výše vyjmenované vlastnosti a snahy nám dnes chyběly a proto je porážka zasloužená.
Sestava :
Svorník - Drbohlav, Matoušek, Florian, Fejfar - Holer, Kedroň, Matějka, Schlesinger - Čeřovský, Bureš + Štěpánek, Popelák, Bodlák a Kloz

Zpět na diskuzi